Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batéria a adaptér na notebooku

Zdravím, chcel by som sa opýtať, či sa niekto náhodou nestretol s podobným alebo rovnakým problémom ako mám ja . Jedná sa o notebook Acer Aspire V 15, V5. Problém spočíva v tom, že sa mi svojvoľne odpája od siete, poznám to tým, že ked sa mi odpojí tak mi vypne podsvietenie klávesnice a zníži jas aby sa šetrila batéria. Taktiež pri hraní hier sa mi odpája a zase naspäť pripája a celé mi to tu niekoľkokrát blikne a v konečnom dôsledku sa už nerozsvieti, vtedy musím nastavovať koncovku adaptéru do náhodnej polohy kedy sa mi to opäť rozsvieti. Neviete mi poradiť v čom môže spočívať tento problém? Ďakujem.

Mám Acer Aspire 5101 (je to už dědeček) a problém byl uvnitř na konektoru napájecího kabelu. Musel jsem z jiné mrtvoly vypreparovat ven funkční konektor a zapájet jej do své desky. Napájení funguje, ale postupem času se mi vyskytl jiný problém s napájením, a to ten, že pokud NTB delší dobu "spí" nebo je vypnutý, já dám povel k zapnutí, tak pouze problikne ledka napájení a NTB je "mrtvý". Musím vytáhnout napájecí kabel, stisknout spouštěcí tlačítko a pak se NTB rozběhne. Pokud nechám zastrčený napájecí kabel v zásuvce, NTB se nerozběhne. Teď už pokaždé odpojuji před startem napáječ ze zásuvky, ale mám strach, jak dlouho to ještě konektor vydrží. asi nějaký problém na desce okolo napájení...