Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké hry rozjedu na svém PC?

Dobry den mel bych otazku? Mam pc ve kterem mam desku gigabyte ga p55 usb3 s procesorem inel core i5 750,4gb ram ddr3, 2gb graffickou kartu geforce gtx 770. Os 10 64bit a chtel bych se zeptat jestli by se natom jeste dalo neco rozjet a popripade jake hry plus minus dekuji za jakoukoliv odpoved
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna předmětu, původně: Pc (karel)

- Jako odpoved cekas co, ze ti nekdo udela nejaky podrobny seznam her kolik budes mit FPS ? :-D (sakra, existuje stranka kde je neco podobného vypsané, zkusim to najit, neco jako "pc requise" nebo tak neco )
- Jinak kazda hra, at na Steamu, Origin nebo na obalu ma v popisu "Minimalni" a "Doporucené HW" pozadavky , tak se podivej ;-)

TiP : https://systemreqs.com/cz/
* Zadej jaké mas CPU, GPU, kolik mas RAM, OS a ono ti to "v prumeru" ukaze na kolik ti ta hra pojede.

Priklad.

- Zadal jsem hru "Battlefield V" nasledovne jsem uvedl jakou mam sestavu, tudiz "Inteli5", GPu jsem uvedl "GTX@770" etc pak kliknes na "Compare" a ono ti to pak zobrazi na kolik ti to v prumeru pojede :
[84831-gtx-770-png]

PS: Né, rozsireni ti nepomuze, Sambi (jestli se nepletu) spis myslel pamet grafické karty [VRAM] né pracovni pameti [RAM].

- Bud je cast RAM rezervovana na HW, nebo jsi pouzil nespravny MIX tvych RAM, spatne jsi je osadil ve spatném poradi do DIMMs slotu. (stejna RAM ma byt osazena ve stejné barve)
- IMHO jsi udelal nejaky [Mix_RAM] které nejdou dohromady, nebo jsi je spatne usporadal. K ohledu na zbytek tvé sestavy (kde hry co by chteli vic jak 8Gb hrat stejne nebudes) bych uprednostnoval osadit jen funkcni 2x4Gb v Dual-Chanel (osadit do 'bilich' slotu), budes mit sice min RAM, ale funkcni a na 2x vysim "Bandwitche" (sirce pasma).
* Tady ten mix single/dual RANG, mix 'CL' a 'Hz' a 'vyrobcu' nikdy na starsich montherboard dobrotu nedelal..

PS: Vytahni ty nefunkcni 2Gb zmetky z toho tretiho slotu a ono ti to zase pojede ;-)
- Navic je mas poskladané ve "spatném poradi". Ty mas 2x2Gb uprostred a maji byt ob-jeden ve stejné barve. (Michas "4GB/Dual_Rang + 2GB-Single_Rang" na jednom pasmu, (mas mit bud 4+4 / 2+2).
- Kdyz uz, tak ty RAM vsechny vytahni, ty 2x4GB dej do bilich a ty 2x2Gb do modrych DIMMs a pred spustenim Windows bez do BIOS a zadej "Reset-Default".
* Jak pisu, byt tebou, vse vytahnu, necham jen ty 2x4Gb zapojené do 2hého a 4tého DIMM slotu od CPU, do DIMMs slotu co maji "bilou barvu". Na misto nakého polofunkcniho 12Gb Hard_Rang_Remixu RAM (vic RAM ti ve hrach nezvysi ani 1FPS) bych radci pouzil funkcni 8Gb kit v Dual-Chanel at z toho ma alespon uzitek SW ktery tesi z sirky pasma.