Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení usb mobil s pc

Kdyz pripojim usb s mobilem a pc, tak se mi přestala objevovat notifikační lišta stím, jak chci usb použít (napájení, přenos souborů..) zařízení se nabijí, ale potřebuji aby se objevilo v pc, android, xiaomi redmi note 4, nevíte kde to mám najít a nastavit?

Dobry Den
- Nekde to tam mas, jen to musis udelat rucne, kdyz ho zapojis a pak se podivas do horniho (stahovaciho menu) menu kde uvidis USB (Dobijeni USB) a kliknes na neho, tak tam pujde vybrat i prenos souboru na misto "jen dobijeni".
Neni zac