Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Office 365 a propojení dvou MS účtů?

Zdravím ve spolek.

Mám nový ntb a na něm měsíční zkušební verzi Office 365. Dcera studuje VŠ, kde má možnost využít Office 365 pro domácnost (5 zařízení na jedné adrese).

Ona je na svém ntb přihlášena svým MS účtem, který má zároveň jako školní - bez problémů se jí tedy Office nainstalovaly.

Na mém ntb jsem přihlášen svým MS účtem.

Jak postupovat, abychom mohli Office legálně provozovat i na mém ntb. Nainstalováno již mám, jde tedy jen o to zaktivování.

Děkuji.

Byl jsem na horách, tak píšu až teď.

Stávající ukázkovou instalaci jsem odinstaloval, dcera se přihlásila svým účtem na stránkách školy, zvolila instalaci MSO365, nainstalovala, odhlásila se. Nyní jsem na ntb přihlášen já svým účtem, jsem uveden jako uživatel v MSO365, ale jako vlastník je uveden její školní účet.

Takže tvoje rada funguje, jen v případě školních licencí je potřeba přihlášení přes stránky školy.

Děkuji