Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navrat ikon na plochu Win10

Na jenom pc zmizli ikony z plochy. Prisposobit-motivy - nastavenie ikon na ploche len zapne pripade systemove - pc, kos a pod. Ale subory kotre boli na ploche sa nezobrazuju. V adresari users-desktop su . . . Vyrobit novy profil a prekopirovat? Alebo?
Nemam fyzicky pristup k pc, a ked budem mat musim ist uz viac menej na isto, kvoli casu. D.

V adresari users-desktop ...

zkontrolovat atributy, že nejsou nastavené (skryté, systémové)
nadšenci mohou zkontrolovat i přístupová práva ikon, které vidíš.
refresh [f5] nic nového neukáže?

pozn.: na vyjmenované kontroly to chce mít normálního správce souborů, ne parodii typu "průzkumník". v tom jsou windows trochu tupé.

jinak "users-desktop" patří mezi častá místa zájmu virů a spywarů.