Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastaveni routeru

Koupil jsem si novy wi-firouter jako náhrada za stary typ. Bohužel nemůžu novy router nakonfigurovat. Nyni sit funguje bez problemu se starým routerem.

Sit
Modem od O2 echolife HG622u
IP 10.0.0.138
Rozsah IP 10.0.0.139 - 254

Propojeno z LAN portu do LAN portu

Novy router tp link archer c5 v4
IP 10.0.0.160
DHCP vypnuto
Nastaveno dynamicke ziskavani IP

Kde muže byt chyba?

Dík všem za pomoc už jedu.
Problém jak jsem zjistil nebylo v zapojení, ale druhý router mi signalizoval v přehledu, že nemá přístup k internetu. Ve skutečnosti spojení i internet fungovala.
V tomto zapojení to je prý normální - vyjádření tech podpory.