Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemuzu psat cisla

Prosim vas o odbornou radu-nemuzu psat cislice dekuji za pomoc.Marie blazkova most
Upravená veľkosť písmen. (los)
Zmena predmetu, pôvodne: NEMUZU SAT CISLA (los)

Je to opravdu MOCMOCMOC,už jsem asi našel převody,takže je to třeba
777123456 = MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM+++++CDLVI . .

,kde to +++++ značí ještě pár tisícovek M navíc,protože to sem celé nejde vložit,píše mi to Maximální délka je 8000 znaků.
ale nevadí,stejně by to nikdo celé nečetl.:-D
a ten konvertor na webu taky nestíhá,píše jen
Request-URI Too Long
The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

Asi jsem ho strhal.
Takže psát vše římskými číslicemi asi nebude řešení.

Tak ještě upřesňuji ten výpočet,je to přesně 777131 znaků.Chceš to poslat mailem celé(má to jen 334 stránek ve Wordu).:-D
Tohle soudruzi Římané nějak nedomysleli,zapomněli na vyšší řády.I když v tom odkazu od hosta je nějaké M s "nadtržítkem" jako milion,ale to je asi nějaká inovace a jiné konvertory to nepoužívají.