Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemuzu psat cisla

Prosim vas o odbornou radu-nemuzu psat cislice dekuji za pomoc.Marie blazkova most
Upravená veľkosť písmen. (los)
Zmena predmetu, pôvodne: NEMUZU SAT CISLA (los)

Je to opravdu MOCMOCMOC,už jsem asi našel převody,takže je to třeba
777123456 = MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM+++++CDLVI . .

,kde to +++++ značí ještě pár tisícovek M navíc,protože to sem celé nejde vložit,píše mi to Maximální délka je 8000 znaků.
ale nevadí,stejně by to nikdo celé nečetl.:-D
a ten konvertor na webu taky nestíhá,píše jen
Request-URI Too Long
The requested URL's length exceeds the capacity limit for this server.

Asi jsem ho strhal.
Takže psát vše římskými číslicemi asi nebude řešení.