Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhanie obrazu ked hrám hru zaklinač 3

čaute chalani chcel by som sa opýtať.Ked hrám hru zaklinač 3 trhá my obraz ale moje fps je 60 .Ked zapnem že neobmedzene fps tak to ide okolo 70 fps tak to asi nebude výkonom grafickej karty.Phsync mám zapnuty.že by to bol zlý kus grafickej karty ?Alebo dake nastavenia v AMD.Alebo dačo s monitorom ?Fakt neviem.Pc má asi tak polroka.Graficka karta je saphire rx 570 OC taktovana na 1285 MHZ.Procesor ryzen 5 2600.Teploty pri hraní max 75 stupnov .Na zaklinačovi mám high detaily .Myslite že pomože reklamácia ?Dakujem za každu pomoc.

59Hz je ve skutecnosti 59,95Hz a je to zcela OK.

Ve hre si zapni VSync.

Zaklinac 3 normalne pod Windows 10 funguje OK.

Ja mam GTX1080 a abych mel 60FPS bez nejakych poklesu na maximalni nastaveni, tak jsem musel vypnout NVidia Hairworks, jak je to s timto u tebe, kdyz mas Radeon, netusim. Podivej se, jestli to vubec mas aktivni a kdyz tak to rozhodne vypni a zkus taky snizit ty graficke detaily.

Stahni si 3D Mark Basic zadarmo, pokud pujde ten a udela tolik bodu, kolik je obvyklych pro RX570 (dohledas pak na netu), tak nemuze byt chyba v grafice. Stejne tak chyba monitoru by se projevovala porad a ne jen v Zaklinacovi 3.

Zkus teda snizit detaily hry na stredni, at mame jistotu, ze to proste neni narocnosti te hry, protoze kdyby tam byla chyba mimo hru, tak by to dost pravdepodobne delalo porad.