Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde se přihlásit "Nelze spustit služby vlastníka"

Dobry den, jakmile spustím ntb tak po kliknutí na přihlašovací ikonku se objeví hláška "nelze spustit služby vlastníka ..." a nepřihlásím se, tudíž se nikam nedostanu. Manžel spustil nouzový režim, ale to je tak všechno :-( Musím do servisu nebo je ro nějaká maličkost, kterou vyřeším doma? Díky

netplwiz - okopči príkaz do cmd.exe, otvorený ako Správca, ak sa dá spustiť OS v Núdzovom režime do gr.prostredia.

prípadne naprav profil, ako superadmi:

net user administrator /active:yes

-------

Zmeň prístupové práva k zložke a spol. podriadeným zložkám:
C:\Users\meno užívateľa\*.*
Založ si nový user účet.

Však jasne píšeš, že sa dostaneš do gr.prostredia v Núdzovom režime Windows. Odtiaľ je prístup k dátam.

Vlastné, súkromné dáta sa vždy ukladajú na druhý logický oddiel pevného disku, nikdy sa necpú do zložiek primárneho oddielu, kde je samotný OS. OS sa dá oželieť novou inštaláciou. Prípadne sa robia bitové zálohy systémového oddielu ak si vlastné doklady nezálohuješ duplicitne na externé médium.