Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email na atlasu

Dobrý den, email na atlasu se mi zobrazuje v zjednodušené verzi. Do plné tak dvakrát do měsíce. Dělá to tak asi poslední rok. Mám dva nové notebooky za 16000 - 18000 kč, dělá to na obou. Kde může být problém ? Děkuji.

Co přesně znamená zjednodušená verze? Že Atlas nabízí uživatelům nějaké zjednodušené rozhraní (skin) nebo že se stránka zobrazí v textové podobě (problém s načtením CSS stylů)?

Můžeš taky vyzkoušet změnit DNS servery. A samozřejmě jiný prohlížeč, jak radili nade mnou.

Načo vlastne lezieš prácne cestou browsera do servera Atlas? Alebo inde? Osobne netuším, ako ani vypadajú vyčačkené stránky mailových serverov. Nezájem, nepodávajú ohriate párečky, rozmočený chlebíček s horčicou.

Stiahni si Thunderbird od Mozilla, nakonfiguruj bájneho ftáka ak chceš sťahovať poštu na pop3 s mazaním správ v termínoch 0-deň ponechania na serveri, alebo ak sa pripájaš zariadeniami z verejných priestorov na IMAP.

Atlas bez zabezpečenia sa nastaví:
POP 110
SMTP 587

https://www.pomoc.centrum.sk/

Na 99% za to může antivirák. To "automatické" nastavení nemusí být správné! Vypni nebo přenastav.
Je možné, že máš v tom tajném prohlížeči nainstalovaná nějaká rozšíření (doplňky), aniž bys o tom věděl?
Zkus prohlížeč spustit do jeho nouzového režimu (vygougliuješ nouzový režim 'název prohlížeče').