Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email na atlasu

Dobrý den, email na atlasu se mi zobrazuje v zjednodušené verzi. Do plné tak dvakrát do měsíce. Dělá to tak asi poslední rok. Mám dva nové notebooky za 16000 - 18000 kč, dělá to na obou. Kde může být problém ? Děkuji.

Na 99% za to může antivirák. To "automatické" nastavení nemusí být správné! Vypni nebo přenastav.
Je možné, že máš v tom tajném prohlížeči nainstalovaná nějaká rozšíření (doplňky), aniž bys o tom věděl?
Zkus prohlížeč spustit do jeho nouzového režimu (vygougliuješ nouzový režim 'název prohlížeče').