Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba HDD

Stáhla jsem si program HDD SCAN a hlásí mi to problém s povrchem disku nebo problém hlavicky disku pri ctení/zápisu.Můžete mi někdo poradit,jestli disk ještě vydrží nebo je nutné ho vyměnit??děkuji.

Změna předmětu, původně: CHYBA HDD (host)

obrázek "84889-obrazek-png", "84890-info-o-hdd-png": chyba c5 znamená vážné problémy disku. místo záložky "smart" zobrazuješ samé nesmyslné informace.
na co stahuješ programy v pro verzích, které nehodláš platit a kde se většině záložek nevyznáš?

84893-info3-png: ten disk je po smrti. ty barevně označené chyby patří ke kritickým, dají se tolerovat max. jednotky chyb.
v žádném případě desítky až stovky.

nepomůže žádný formát nebo nová instalace, jedině vyhodit.
a objednej si místo toho rovnou ssd, 250-500gb podle peněženky.

Udělej si snímek SMART tabulky a čas od času kontroluj zda se počet přemapovaných sektorů nezvětšuje.
Důležitá data by si člověk měl zálohovat tak jako tak.
52℃ je opravdu trochu moc na to, že je to desktop.

Ahoj,
HDD sentinel - zdravi disku 0% ???
Provozuju jenom disky se 100%.
Jakmile to klesne na 99% a mene,
tak disk menim.

Vubec se ti divim, ze ti ten PC/notebook nabehl, pokud ma 0%.
No ale jeste tak tyden by mohl vydrzet.
Teplota je podle me OK.