Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem větší RAM

dobbrý den mám PC asi 2,5 roku starý a chodí mě pomalu procesor tam je 2,6GHZ RAM 512MB chtěl bych tam dát RAM 2GB je to dobrý krok nebo co dělat nový PC se mě nechce kupovat a když bych tam chtěl dát 2 jádrový procesor tak bych musel koupit základní desku a to už by vyšlo asi na 6000 kč jsem senior ale už hodně dlouho tak mě poraďte co dělat díky

Seniore, máš slušný počítač i pro práci s videem. Nedej na "rady" zdejší mládeže, pro kterou je všechno starší dvou let už vykopávka. A větší RAM potřebuješ jen pro ty nenažrané Visty, případně sračky od Pinnacle. Takže pokud máš už systém v provozu dlouho, doporučuji format c: a nainstalovat nově!
P.S. Jsem taky senior.

dobrý den jedná se mě o toto: při startu počítače to trvá asi 3 minuty než je PC připraveno pracovat i když jsem tam dal 2 krát 512MB ale musí říci že PC /při práci / se trochu zrchlil mám Windows xp home tak poraď co s tím já tam čtu v těch příspěvcích že 2 roky je vykopávka ale já si to nemyslím díky za radu a odpověď

http://patrikvogl.cz/223-dlouhodobe-zrychleni-pc-wi ndows-xp.html

cituji

Stáhněte si miniaturní a již mnohokrát zmiňovanou utilitu, ve které si nastavíme, co se má při načítání Osobního nastavení spouštět a co nikoli. Po instalaci jakéhokoliv programu tuto utilitku spusťte a zkontrolujte, zda-li se něco od programu nespouští. To samé udělejte, pokud odinstalujete program, který se při startu spouštěl. Přestože jste ho odinstalovali a nespouští se, Windows jej hledá.