Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílá plocha místo seznamu

Zdravím,po otevření Seznam.cz jsem klikl na tlačítko email a od té doby se mi po načtení Seznamu objevuje jen bílá plocha,ostatní stránky fungují normálně.Problém je jen u exploreru,pomocí googlechrome se Seznam otevře normálně,poraďte,děkuji.

Nejdřív jsem nepochopil tu Jakešovou.Pak mi to došlo,otevřel váš odkaz,dle rad moderátorky od Seznamu vymazal cookies a restartoval.Novou záloku mám ve španělštině,v nastavení stát Česko není,vymazaly se mi registrace u stránek a dál se bojím podívat,Moje vina,neměl jsem jí věřit.Ale příště komu,že.

Ale jděte,výslovně je v té radě uvedeno zrušit zaškrtnutí políčka"chránit data oblíbených"jinak k vymazání nedojde a toto je důsledek mé důvěry.Tak mi nevykládejte nic o záludnostech.To, že v nastavení země a tedy i jazyka není nabídka Česko,to je jako co,když ne záludnost.Já si tedy ty registrace,co jsem si asi vymyslel,že mi zmizely zase obnovím,ale že budu muset za ajtákem kvůli jazyku mě opravdu štve,oldo.

"chránit data oblíbených" = chránit cookies = přihlášení. "oblíbené/favorites" je sice něco jiného než cookies, ale třeba to má ta verze msie pod jedním, nebo řešíte jiné nastavení.

"zrušit zaškrtnutí" = přestat chránit, smaže se to.

a když už to dodrbalo i jazyk, vřele doporučuju na msie zapomenout a začít používat normální prohlížeč (chrome, firefox, opera)

Pokud jsi zrušil zatržení jenom u prvního čtverečku nahoře, tak ti ty ostatní zůstaly zatrhnuté (a tedy se to smazalo)? Protože smazáním té horní položky bys nepřišel o hesla (nebo co podle tebe potřebuješ k přihlášení k účtům). O "registrace u stránek" jsi určitě nepřišel, to není v moci promazaného prohlížeče.