Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod audio do MP3 v Audiograberru

Zdraví vás lama - huanako :-) podařilo se mi konečeně nahrát audiokazetu v programu audiograber....i.tag hlasí...nahrávaání bylo uspěšne.....akorát jako super lama nevím co ted s tou nahrávkou dál,,,kam uložit atd. Prosím poradíte.....dík
Změna předmětu, původně: převod AUDIO do MP3 v AUDIOGRABERRU - neřvi (LaKr) (Kráťa)

to je práve to co nevím:-):-) delal jsem to přes nabídku nahravání pře vstup. zvuk. karty adal jen rec./nahrát....kde co mám nevím....no super lama...kam mám mrknout_ jinak ještě nahoře jak jsou ty barevné ikony. tak mám zatrženo MP3

Zdravim a gratuluji k prvnimu uspechu. Pokud nezadas jinak tak by skladby meli byt ve slozce kde mas program nainstalovany. Tam se musis podivat jakou maji koncovku. Ale nejspis to bude wav nebo mp3. Pokud chces ale vypalit audioCD tak je to celkem jedno a Nero si to samo pri vypalovani prevede