Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod audio do MP3 v Audiograberru

Zdraví vás lama - huanako :-) podařilo se mi konečeně nahrát audiokazetu v programu audiograber....i.tag hlasí...nahrávaání bylo uspěšne.....akorát jako super lama nevím co ted s tou nahrávkou dál,,,kam uložit atd. Prosím poradíte.....dík
Změna předmětu, původně: převod AUDIO do MP3 v AUDIOGRABERRU - neřvi (LaKr) (Kráťa)

to je práve to co nevím:-):-) delal jsem to přes nabídku nahravání pře vstup. zvuk. karty adal jen rec./nahrát....kde co mám nevím....no super lama...kam mám mrknout_ jinak ještě nahoře jak jsou ty barevné ikony. tak mám zatrženo MP3