Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chrome nadstavenia stahovania

ahoj.
primarne pouzivam firefox a mam ho nastaveny tak,ze pri stahovani cohokolvek (.pdf,.exe...) sa ma najprv opyta,ci to chcem otvorit,alebo ulozit,pripadne zrusit a potom aj kam ulozit.
potreboval by som takto urobit aj chrome,ale nikde v nadstaveniach som to nenasiel.
da sa to vobec? mozete ma prosim navigovat?
dakujem.

preco by to bola blbost?
vsak aj firefox robi nieco podobne,otvorene pdf ulozi to do docasnych suborov.
ak strasne tuzis po navode,ako sa mi to podarilo,mozem ti to tu vypisat,myslim ale,ze ta to nezaujima a chcel si si len rypnut.

pozor, chrome je dementně naprogramovaný a stahování je nebezpečné. Pokud dojde například k přerušení delsího stahování a pak se treba obnoví sít, ten hajzel je schopný začít stahovat znova od začátku a přepsat původní soubor

Nedoporučuji na stahování velkých souborů