Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chrome nadstavenia stahovania

ahoj.
primarne pouzivam firefox a mam ho nastaveny tak,ze pri stahovani cohokolvek (.pdf,.exe...) sa ma najprv opyta,ci to chcem otvorit,alebo ulozit,pripadne zrusit a potom aj kam ulozit.
potreboval by som takto urobit aj chrome,ale nikde v nadstaveniach som to nenasiel.
da sa to vobec? mozete ma prosim navigovat?
dakujem.

pozor, chrome je dementně naprogramovaný a stahování je nebezpečné. Pokud dojde například k přerušení delsího stahování a pak se treba obnoví sít, ten hajzel je schopný začít stahovat znova od začátku a přepsat původní soubor

Nedoporučuji na stahování velkých souborů