Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak skrýt heslo wifi v počítačich

Dobrý den
Jak skrýt heslo wifi v počítačich.Mám svuj internet s wifi. Jsou na wifi napojení sousede,tím myslím rodina, ale kdykoliv mužou zjistit heslo k wifi ve svojim poočítači a dát ho návštěvě.Dá se hesloo nák skrýt.

Jsou na wifi napojení sousede,tím myslím rodina, ale kdykoliv mužou zjistit heslo k wifi ve svojim poočítači a dát ho návštěvě.

Proč by to heslo "zjišťovali" v jejich počítačích?
Snad to heslo mají oficiálně od tebe, nebo ne?

Kdyz se muzou pripojit oni, tak navsteva s jejich dopomoci taky, prinejhorsim ji to preroutujou, nebo pusti ke svemu pocitaci.

Proti rozsireni hesla po celem dalekem okoli ho muzes menit kazdy den a vzdycky jim hodit do schranky listek s heslem na dnesek.

-Osobne bych to resil asi omezenim poctem IP adres (Exclusion Range )na tolik kolik zarizeni pouzivate(poprípade doupravil dobu pronajmu Lease Duration), takle nové pripojené zarízení i kdyz zná Wifi_Key IP adresu od DHCP nepronájme/nepriradí tudiz se se svím zarízením za ruter na WAN nedostane.
* Urcite né nejllepsí a idealní resení, ale fungovat to bude zarucene. Filtrovani MAC adres (povolit jen MAC adresu jejich PC) by mohla byt taky cesta..

Skryvat heslo je blbost, za prve to nejde, za druhe sa heslo vzdy prevali.
Ak chces ma siet pod kontrolou pouzit staticky DHCP server...cize ip dostane len ten koho pozna dhcp server, ostatnym bude znalost samotneho hesla naprd.
Pouzivam to v skolach a funguje to...99% ludi to nevie obist, toboz nie na mobiloch (netvrdim, ze sa to neda).