Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak skrýt heslo wifi v počítačich

Dobrý den
Jak skrýt heslo wifi v počítačich.Mám svuj internet s wifi. Jsou na wifi napojení sousede,tím myslím rodina, ale kdykoliv mužou zjistit heslo k wifi ve svojim poočítači a dát ho návštěvě.Dá se hesloo nák skrýt.

Skryvat heslo je blbost, za prve to nejde, za druhe sa heslo vzdy prevali.
Ak chces ma siet pod kontrolou pouzit staticky DHCP server...cize ip dostane len ten koho pozna dhcp server, ostatnym bude znalost samotneho hesla naprd.
Pouzivam to v skolach a funguje to...99% ludi to nevie obist, toboz nie na mobiloch (netvrdim, ze sa to neda).