Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno D-Link DNR-2020-04P Network Video Recorder - Android aplikace pro zobrazení kamer

Dobrý den,

Mám D-Link Network Video Recorder plně obsazený 16 kamerami.

Ty zobrazuji v IE, ale potřebuji to vidět i na mobilu. Samotné CZC odkazuje na aplikaci FastCentrik+, která je jediná, pomocí které se mi podařilo na zařízení připojit.

Jenže, v obou případech se můžu připojit pouze pomocí veřejnou IP, přes kterou je to pomalé. To je patrné už v prohlížeči, kdy se obraz zasekává a kamery náhodně na zlomek vypadnou.

Ale aplikace je nepoužitelná, protože drtivá většina kamer zobrazuje zrnění nebo statický obraz.

Takže, nevíte, prosím Vás, jak to "rozběhnout"? Nebo mi doporučit aplikaci, kterou se mi nepodařilo najít?

Děkuji

Bylo by vhodné napsat i v jakém rozlišení se to streamuje.
Pokud se připojuješ externě, je dost důležitá propustnost linky a odezvy.
Wifi na mobilu / tabletu je taky omezená. V mém případě se na tabletu můžu dívat v jednu chvíli max. na 9 kamer při plném wifi signálu, jinak jenom 4 kamery.

Nastavení jsou dost rozdílná - mají buď 640x480 nebo 800x600 - ale určitě se to bude měnit.
Kamery jsou levné, takže ze současného hlediska je jejich kvalita MAX průměr, ale i tak nejsou nastaveny na MAX kvalitu.

Neříkej mi, že wi-fi přes notebook a přes mobil dosahuje tak obrovského rozdílu? - obě zařízení mají přes 10Mb/3Mb

Podle mě to souvisí s tím, že na PC to pouštím v prohlížeči + plugin a na mobilu používám aplikaci.

Za prve 800x600 je loooow end...vlastne je to grc. Priemer je uz davno fullHD a ja za posledneho 3/4 roka uz davam vacsinou len 4MPx, cize 2592x1520, videl si ty nieked vobec obraz z FHD kamery? Uz 1MPx je grc a to je furt viac ako ty udavas "priemer".
A co zase splietas nb vs wifi? Z textu vyplinulo, ze mas problem so zobrazenim zvonku a zrazu pises, ze problem je len v telefone, cize aj ked je na LANke?

Dávaš zbytočné duplicitné otázky...Pre Tvoje zariadenie má výrobca JustConnect+ mobile app: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vuexpro&hl=en

Netuším či je tá aplikácia "OK", ale podľa ratingu hodnotenia 3.1 užívateľov to asi žiadna sláva nebude...

Pripojenie "pouze" cez verejnú IP adresu ? Hmm...netuším čo tým myslíš...proste D-LINK ?....

To, že máš trhaný obraz, zrnenie, resp. statický obraz je spôsobené len 2 prípadmi:

1. Pomalá LAN sieť, kde je umiestnené NVR (resp. veľa užívateľov pripojených súčasne na sieti a títo zahlcujú sieť)
2. Nedostatočné pripojenie k internetu, kde je najdôležitejší upload (smerom von do internetu)

Riešením by bolo pozerať LIVE obraz z kamier cez 2.stream, ktorý posiela video v nižšom rozlíšení, bitrate...To by ale muselo to Tvoje zariadenie podporovať....

Pro začátek, chybička se vloudila, myslel jsem pochopitelně JustConnect+. Omlouvám se.

Hodnocení jsou někdy dost kontroverzní, takže těžko říct.

Veřejnou IP? Když to, v práci, přes PC připojený do interní sítě (dvoulinkou), zobrazím přes interní IP - 192.168..., tak všech 16 kamer se zobrazuje nádherně bez sekání a výpadků. Aspoň při současném nastavení, ale i zvýšení kvality by na to, při té rychlosti, nemělo vliv.

A připojit se přes "internet", namísto přes dvoulinku, je markantní rozdíl v rychlosti.

Zahlcené mnoho uživateli to rozhodně není

Podle mě to souvisí s tím, že na PC to pouštím v prohlížeči + plugin a na mobilu používám aplikaci, protože, na obou zařízeních, je rychlost víceméně stejná - přes 10Mb/3Mb.

Co myslíš tím 2. stream?

D-Link robi milion kamier, ak si tam daval tie najlacnejsie (ktore som uz videl) tak tie 2 streamy nemaju. U teba je problem, ze vsetko treba z teba tahat ako z chlpatej deky, sak do ...napisem hned, co mam za kamery, aky sw, pouzivam, pripadne verziu...atd atd.
Navyse ak kamery podporuju dual stream (pripadne viac) maju to v popisku to si vies zistit aj sam. Dual stream sa vacsinou vyuziva na mobilnych aplikacia, za prve setri pasmo, za druhe na mobiloch netreba take vysoke rozlisenie ako na velkych LCD. Ale kedze tvoje mega bomba kamery maju "az" 800x600 tak dualny stream je asi zbytocny.

Pokial si pamatam pred mesiacmi/rokmi si sa tu pytal na lacne cinske sunty a skusal si spravit si kamerovy system na noname zariadeniach. Uz vtedy si dostaval odpoved, ze mas siahnut po niecom osvedcenom a nerobit zadarmo testera cinanom.
Nechapem ako si sa dostal nakoniec k D-Linku, co je sice zavedena firma, ale urcite nie v oblasti kamier. Mal som zopar kuskov v ruke a nepresvedcili ma. Ich NVR nepoznam, ale podla popisu, ze ti nejde aplikacia poriadne to opat nebude ziadna slava. Pritom za rovnaku cenu si mohol mat NVRko postavenom na PC s moznostou az 32 kamier (co poskytuje vacsina zavedenych vyrobcov).
Opat experimentujes a zufalo zhanas pomoc.
Komu niet rady tomu niet pomoci.
Pokial ti ibraz trha len cez net a cez LAN je ok je to sposobene nedostatocnym uploadom, ale to ti uz povedane bolo.

Já vážně nevím, nezjistil jsem příčinu, proč JustConnect+ v nepoužitelném stav, ani jak to opravit, ale určitě to není v připojení, protože síla signálu nemá na to vliv.

Všechny ostatní aplikace jsou buď pro přímé připojení kamer nebo je nutné vybrat konkrétní zařízení a tohle prostě tam není.

Jediné aplikace, kde není nutné vybírat zařízení, jsou MEYE

Všechny mají stejný základ, ale žádnou se mi nepodařilo zprovoznit.

Nevíte, prosím Vás, co s tím nebo nějaké jiné řešení?

Přece není možné, aby android měl aplikace na první poslední včetně absolutních kravin, ale zrovna to, co člověk potřebuje, není možné?