Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Edge - Plugin ActiveX

Dobrý den,

Potřebuje se připojit k zařízení D-Link DNR-2020-04P Network Video Recorder, k zobrazení kamer.

viz. 2834487-d-link-dnr-2020-04p-network-video-recorder-android-aplikace-pro-zobrazeni-kamer

Aplikaci jsem vhodnou nenašel, takže to chci vyzkoušet přímo přes prohlížeč, jak to dělám na notebooku, kde používám Internet Explorer 11. (prosím, neptejte se proč i mně je to proti srsti)

Na Androidu taková aplikace není, ale je tam Edge, kde se to chová stejně. Zadám IP adresu, vyplním přihlašovací údaje a načte se to. Jenže se kamery nezobrazují, protože tam není plugin.

Edge mi však (na rozdíl od IE) nainstalování příslušného pluginu nenabídl.

Ale, IE mi pouze nabídne instalaci a nepodařilo se mi to vyhledat, kde bych to mohl stáhnout.

Tohle jsou informace o pluginu - Options -> Manage Add-ons

Name: NvrStreamCom Control
Publisher: D-Link Corporation
Type: ActiveX Control
Architecture: 32-bit
Version: 1.0.0.137
File date: ‎Monday, ‎July ‎2, ‎2018, ‏‎7:11 PM
Date last accessed: ‎Today, ‎February ‎27, ‎2019, ‏‎2 hours ago
Class ID: {833BE2B4-622E-45C9-986D-BE3B64A43D72}
Use count: 1
Block count: 6
File: NvrStreamCom.ocx
Folder: C:\Windows\Downloaded Program Files

Avšak v Options -> internet options -> Security -> Custom Level... přibilo ActiveX

Nevíte, prosím Vás, kde bych plugin stáhl a doinstaloval do Edge. Nebo existuje alternativa pluginu v podobě Android aplikace?

Děkuji

A co se týče Edge. Nevím, jestli to MS vzdal nebo ne. Bohužel to byl neúspěšný pokus zamést IE pod koberec. Vyšel předčasně jako polotovar, teprve až rok potom vyšla verze, která by se dala považovat za oficiální, ale to už uživatele zpět nevrátilo.

Navíc, na PC to prohlížím v IE 11, který je MUMIE - Verze 11 vyšla před více jak 6 lety. Takže to víceméně nevadí.

Jediná alternativa je ještě Mozilla, kde se to chová úplně stejně.

Asi máš pravdu. Ale proto to chci nějak obejít na Androidu. IE tam není, ale v Edge a Mozilla se to chová úplně stejně, dokud jsem nenainstaloval plugin, který mně však, ani jeden z nich, nenabídl.

Takže jsem myslel, že by stačilo doinstalovat plugin, akorát nevím jaký.

No právě proto se na to ptám.

Ale je pravda, že když to pustím v Opeře, tak mi to zahlásí.

The browser you are using may have difficulty receiving images and video. If you experience any issues viewing this page, we suggest using Internet Explorer or Mozilla Firefox.

Jenže, když použiji Firefox, tak se načte ten základ, ale (na rozdíl od IE) nenabídne mi to instalaci pluginu a přes firefox jsem to nenašel.

Jestli umí Android Browsers pluginy, to nevím, ale trochu bych se divil, kdyby ne. Musím vyzkoušet.

V skratke.
Kamery potrebuju Active X. Active X je MS technologia, a preto ju podporuju len MS prehliadace, respektive len IE.
Niektori vyrobcovia reagovali na staznosti uzivatelov tym, ze pridavaju ku svojim kameram podporu (nazov mi prave vypadol z hlavy), co bola alternativa k Active X a fungovala. Bohuzial nie tak dobre, ale funkcne to bolo. A tvoja kamera nepodporuje takuto alternativu mas smolu.
Na Androide si na prehliadacoch pozries prd z vyssie spominanych dovodov a navyse nemoznost instalovat tam plugin. Prave preto vyrobcovia vyrabaju rozne appky, aby ludia neboli odkazany na nefunkcne prehliadace.
Tvoja jedina moznost ak nechces vyuzivat sw vyrobcu alebo ttetich stran je pouzitie IE.

Ty si fakt pako (sorry za vyraz)...jasne som zdoraznil ake mas moznosti a pytas sa dalej ako dostat Active X na Android? No nijako.
A preco pako? Lebo sorry...ty si najprv kupis kamery, spravis si cely system a az potom sa zaujimas o to ako sa to vlastne obsluhuje a preco ti to cele nejde?
Kontaktoval si vobev podporu Dlinku so svojim problemom? Ja ked mam problem s nejakym vyrobkom prve co robim kontaktujem podporu vyrobcu...a am sa vacsinou hned ukaze ako kvalitny vyrobok to je.

Uklidně se laskavě, já jsem měl pouze zprovoznit kamery na Androidu, jinak s nimi nemám nic společného. Tak jak jsem to mohl ovlivnit?

Navíc jsem teď zjistil, že to na starších PC ani v IE nefunguje a že to mám zprovoznit na Firefoxu.

Našel jsem, že mám použít rozšíření IE Tab, který otevře další záložku "jakoby" v IE. Toto rozšíření jsem však v firefox nenašel.

Pouze rozšíření, které novou záložku otevřou zvlášť v IE. Zkoušel jsem to i stáhnout zvlášť např z ie-tab-for-firefox, ale zahlásí to

Tenhle doplněk nemohl být nainstalován, protože je poškozený.

Nevíte, prosím Vás, co s tím? Nebo jak se jmenuje ta alternativa, o které jste se zmiňoval.

Díky

PS. Výrobci jsem psal už včera, ale dříve než v pondělí mi neodpoví.