Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spusteni pocitace

Pri spusteni pocitace mi nabehne pouze stranka s nabidkou pristupu na BIOS stisknutim Del nebo Tab. Tato tlacitka vsak nereaguji. Vypnuti pocitace a zapnuti ma stejny efekt. Teprve po stisknuti reset naskoci Windows. Nic noveho jsem neinstaloval. Poradte, prosim.

I kdyby jsi instaloval kdoví co, tak na TOHLE to nemůže mít vliv - on totiž v téhle chvíli počítač ani netuší, že má vůbec nějaké disky, natož že je na nich nějaký operační systém.
Jinak klasika: Zkontrolovat baterku CMOS (popř. udělat Clear CMOS, tím nic nepokazíš), prohlédnout kondenzátory na desce, zdali nafouknuté nejsou, popř. zkusit jiný zdroj. Možná někoho napadne i něco dalšího.