Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Dobrý den napsal by mi prosím někdo nějaké dobré komponenty do 15000-20000 ze kterých by šel sestavit dobrý herní PC jestli můžete tak třeba i odkazy na stránky kde se dají koupit co nejlevněji děkuji

Uz to vidim po nekolikate. Mas realnou zkusenost s tim SSD Patriot? Ja bych si ho nevzal ani zadarmo. Pokud zkusenost nemas, tak asi neni uplne nejlepsi nahodit to nejlevnejsi, na co prijdes.

A chtel jsem se te zeptat, pry jsou zdroje od BeQuiet ty Power 9 vyrazne horsi nez o neco drazsi Power 11? Znamy co dela kompy mi rikal, ze Power 9 jen do kancelarskeho PC. Naopak Power 11 jsou pry v pohode i do hernich, kde jsou odber a naroky preci jen vyssi.
Ja nevim, oboji dela FSP ne, muze tam byt takovy rozdil?