Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalovanie office 2016

Mam zakupene Office 2016 Pre domacnosta podnikatelov (ak som nepoplietol nazov), nainstalovane cez konto MS na ntb. Potreboval by som to z toho ntb odinstalovat tak, aby sa to dalo nainstalovat v buducnosti na iny PC. Respektive, zneplatnit registraciu toho office, kedze na ntb uz nemam dosah - nevrateny. Je to mozne? Ako?

Ked sa prihlasim na ucet MS, vidim vsetky svoje licencie, a mam u nich Instalovat. Ale nikde nieje Odinstalovat, alebo Odebrat a pod. Dosiahnut taky stav, aby na danom PC sa objavilo ze office neni aktivovany, a prislusna moja licencia aby sa dala nainstalovat na ine PC.

Když se to nebude na původním PC používat, po stanovené době by to mělo být možné. Víc by asi sdělili na podpoře MS.
https://support.office.com/cs-cz/article/sta%C5%BEen%C3%AD-a-instalace-nebo-reinstalace-office-2016-nebo-office-2013-7c695b06-6d1a-4917-809c-98ce43f86479
https://www.zive.cz/poradna/prenositelnost-licence-ms-office-2016-pro-domacnosti-mezi-pc/sc-20-cq-636895/default.aspx?consultanswers=1

Tady je to srozumitelně popsané, bez přístupu k tomu původnímu počítačí s nainstalovanými Office asi nijak.