Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mkvtoolnix

Dobrý deň,používam program Mkvtoolnix na vkladanie stiahnutých titulkov do serialov,alebo filmov.Dá sa nejak v tomto programe nastaviť,aby vložené titulky boli písmená hrubo napísané ak to tak možem nazvať.V VLC sa to dá nastaviť.Ja si film stiahnem na nete,dám na externý disk a prehrám na tv

Nedá, to si musíš nastaviť v tom TV pokiaľ také niečo podporuje (nastavenie titulkov, farba, velkosť, typ písma, atď...) podobne ako si to nastavíš vo VLC (to je interná funkcia VLC a so samotnými titulkami to nemá nič spoločné).