Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ovladačem na internet

Potřeboval bych poradit.chcu přeinstalovat windows ale problem je že na cd s ovladačema je vadnej ten ovladač na internet,nejde nainstalovat.byl jsem kvuli tomu v servisu a on mě řekl že už jde,ptal jsem se ho kde ho vzal abych věděl pro příště,a prej ho stáhl na stránkách gigabyte.ale já to tam nemužu nikde najít,pod čím se to hledá? chcu si to prvně stáhnout protože pak mě nepujde kvuli tomu netnebo se to má hledat na stránkách nvidia,nevím.díky

Jo nastaven je.když mě to nešlo z cd tak jsem s tím šel do servisu protože jsem nevěděl kde to hledat.no a on mě to tam dal,sice mě to stálo 50 kč ale šlo to.ptal jsem se ho kde to vzal,a prej to stáhl na stránkách gigabyte.a říkal že z toho mého cd mu to taky nešlo nainstalovat ten ovladač na internet,tak jestli je to cd nějaké špatné,vše ostatní z cd šlo

tak si skopiruj vsetky udaje o ip adresach z nastaveni internetu a preinstaluj ovladac na sietovu kartu (ktory si stiahnes z tych odkazov uvedenych vyssie), potom tam daj tie adresy spat
z cd ovladace vacsinou neinstalujem, pretoze aj v dobe ked si si tu dosku kupil uz boli outdated, takze radsej z netu