Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nastavením mikrofonu

Dobrý den, neví někdo proč, když zapojím sluchátka do notebooku přes 3.5mm jack, tak se v notebooku načtou, ale když jdu třeba na teamspeak, tak mi to nejde nastavit a píše to, že je nemám připojené ?

Děkuji za odpovědi, Blahoš.

Co vím, nebudu to zkoušet, tak seznam dostupných zařízení, se aktualizuje při spuštění aplikace (např. teamspeak).
Pak už "neví" co se dělo později, pokud tuto situaci nemá speciálně ošetřenu.

Vyzkoušel bych teamspeak vypnout a zapnout. // bez záruky

Kecám !

Myslel jsem, že jde o USB sluchátka.

Když jsou přes Jack, tak jen dojde ke přesměrování výstupu a v aplikaci to pochopitelně vidět není.