Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přední usb panel

Zdravím.
Je toho spousta a ja nevím do čeho jít.
https://www.google.cz/search?q=p%C5%99edn%C3%AD+usb+panel&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjL1ePCwtbgAhUHxoUKHeRjBccQsAR6BAgAEAE&biw=1920&bih=916#imgrc=Uj7N1e4AsgXC7M:

Kdysi asi před 5 lety si něco podobného koupil kámoš.
Po připojení do desky my v systému v průzkumníku vyskákalo 8 připojených zařízení a měl k nim přiřazené písmena.
Toto v žádném případě nechci.
Chtěl bych, aby se to chovalo jako klasický USB hub.
Písmeno by se v systému přiřadilo, až když bych do konektoru něco zastrčil.
Najdu něco takového?

V tom případě, když nechceš přiřazená písmena, se musíš vyhnout čtečkám karet. Když připojíš čtečku karet, tak se VŽDY přidělí písmeno (něco jako když máš připojenu mechaniku CD/DVD, tak má také vždy přidělené písmeno). To písmeno můžeš změnit, třeba označení odsunout někam dozadu k Z:, nebo přiřadit takové, aby to něco říkalo (třeba čtečku SDcard pojmenovat S:, nebo microSD pojmenovat M: a podobně).