Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka k PC

Dobry den, nemate nekdo nejaky dobry navrhy na sluchatka k PC? prevazne na hudbu konkretni zanr bohuzel nemam a pokud ano tak rock to je asi klasika a na tom asi stejne moc nezalezi protoze posloucham vsechno rad bych je vyuzival i v praci diky

Může bejt BT a kvalitní přenos u nějakejch,pak ještě aby měla kvalitní zvuk a asi pohodlný na delší nošení a to se hledá blbě i mezi klasickejma ,nicméně jsou celkem ověřený třeba ty BD aj kde to má "zaručený",těch BT v týhe relaci asi moc lidí nekupuje na doma a spolehnout se na pár recenzí nějakejch je sázka do loterie...

7.1 si přece nebude nastavovat při poslechu hudby.Mám je ve verzi prvni-dají se koupit i za 1500,když počkáš na akci nebo ihned za 1900.Hrají perfektně.Mikrofon jde oddělat.Koupil jsem dokonce druhý kus,neboť mi je doma čůzy kradly,neboť jsou super pohodlný a opravdu pecka zvuk.