Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka k PC

Dobry den, nemate nekdo nejaky dobry navrhy na sluchatka k PC? prevazne na hudbu konkretni zanr bohuzel nemam a pokud ano tak rock to je asi klasika a na tom asi stejne moc nezalezi protoze posloucham vsechno rad bych je vyuzival i v praci diky

Může bejt BT a kvalitní přenos u nějakejch,pak ještě aby měla kvalitní zvuk a asi pohodlný na delší nošení a to se hledá blbě i mezi klasickejma ,nicméně jsou celkem ověřený třeba ty BD aj kde to má "zaručený",těch BT v týhe relaci asi moc lidí nekupuje na doma a spolehnout se na pár recenzí nějakejch je sázka do loterie...