Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bryle VR na PC

Zdravim,premyslim o koupi VR bryli na pc.Ty ceny jsou dost silene,tudiz neco do 8000kc.Ted otazka,jestli mi to hardware utahneTu jest.
i5 4460,4x4gb ram 1600 ddr3,GeForce 1060 6gb,Seasonic 520W,2x 1TB hdd sata.Hrani na 4k tv ve full hd a jeste co znamena u nekterych bryli,ze maji kapacitu 32,64gb?To tam jako neco nahravam?Predem dik za odpovedi.

Proc nechat si zajit chut?

Proste setri, to WMR co psal XoXo neni tak drahe + teda by to chtelo upgrade tveho PC. Ani u Oculusu Rift by upgrade PC nemusel vyjit az na tak moc penez a jiste jakmile zacne nastupovat druha generace, tak ho jeste zlevni.

No a nebo jako ja setrit hodne a uvazovat o hodne vykonnem PC + VRku se 170 stupni FOV a minimalne 2x2560x1440 rozliseni.

Stejnak je VR jeste v plenkach a v pristich letech to bude jen a jen lepsi. :-)