Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace operacniho systemu

Zdravím. Včera večer jsem uvedl počítač do továrního nastavení. Mám již nainstalované všechny programy a teď už jen čekám, kdy začne aktualizace operacniho systému. Nevíte, jak dlouho to bude trvat? Vždycky zacla docela rychle, ale stále se nic. Tak jen nevím, jestli náhodou nedelam něco špatně. Aktualizace mám na automatické stažení i instalováno. Zkoušel jsem i manuálně stáhnout, ale nejsou k dispozici. Mám win 8.

Vždy, když jsem dřív provedl formát/tovární nastavení pc, tak se mi během hodiny, dvou začaly automaticky stahovat aktualizace systému. Teď už je to dobrých 10 hodin a stále nic. Systém mi bez nich běží na 30 a více procent, aniž by byla jakákoliv aktivita, pc mi nejde vypnout... to vše se s aktualizacema spravilo. Proto jsem na ně tak nedočkvej. Chci to jako záplatu systému, od toho si myslím jsou. Jen mě zajímmalo, jeslti je to normální, že zatím nejsou k dispozici. Jestli to chce jen vyčkat. Z žádných jiných zdrojů je stahovat a instalovat nechci. Rád bych, aby se stáhly a nainstalovaly automaticky jako tomu bylo zatím pokaždé :)

Zdravim. Promin, já jsem v tom naprostej amater, zase úplně tomu tak všemu nerozumím, proto asi i chci, aby se mi stáhly samy a nějak jsem to nemusel řešit :D Ale jestli myslíš ted v nastvení v pc vyhledat aktualizace manuálně tak to jsem dával a stále běží už nějakou hodku vyhledávání a nic.

Systém mi bez nich běží na 30 a více procent, aniž by byla jakákoliv aktivita, pc mi nejde vypnout... to vše se s aktualizacema spravilo

když službu nastavíš na manuální spuštění a restartuješ, nebude tě už pc obtěžovat nesmyslným vyhledáváním aktualizací.

pak si od ms doinstaluješ tu jedinou, která má pod w8 smysl, ostatní jsou důležité asi jako odpad.
ale je na tobě, čím se chceš nechat brzdit.