Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Captcha mě nepustí

Mám problém na stránkách, kde je Google captcha (klikání na semafory a autobusy) - nikdy mě to nepustí - může klikat jak chci , třeba 10 sad. A jako bonus, když dám ikonu sluchátek (ověření přes čtení čísel ze zvuku) ,tak to rovnou píše "Z vašeho počítače nebo sítě jsou odesílány automatizované dotazy. Z důvodu ochrany uživatelů nelze požadavek okamžitě zpracovat. Další podrobnosti naleznete na ") Proč to nejde?
Cookies jsem povolil pro tuto stránku speciálně

Pozor duck duck go má také nejen přepisovací, ale také i šmírovací skripty, kdy bonzuje klikání nebo chce načítat reklamy, je třeba zakázat pár domén, pak pár URL a také případně inline javascript proti přepisováné odkazů.

A Paradoxně mi nikdy na google stránkách (hledání jedině používám) nikdy captcha nevyskočila. Pouze na stránkách třetích stran (registrace na portál, přidání komentáře k článku)