Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Frekvence RAM v notebooku

Ahoj chtěl bych se dotázat.

Mám notebook HP 635 s tím že jsem se koukal přes aidu na frekvenci RAM.

Deska podle všeho podporuje 1333MHz ale RAM fungují zbytečně jen na 1066MHz.

Otázkou je dá se frekvence něják zvětšit? když RAM je ze základu 1333MHz?

Děkuji moc .

No pokud se nepletu tak AMD E350 je APU? jde mi o frekvenci skrz integrovku (HD 6310) vím že si moc nepomůžu a výkon bude znatelný o 2% ale jde mi spíše o využití v praxi (480p či 720p strih) protože bych rád trošku větší propustnost i když je mi jasný že to opět nebude znatelné ale v praxi u renderu se to třeba o minutku dvě posune...