Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak v ČR sehnat slovenskou SIM kartu?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak v ČR sehnat slovenskou SIM kartu. Ptal jsem se na online chatech největších slovenských operátorů a všichni mi řekli, že doručují jen na Slovensko. Chci si založit účet na www.taobao.com a k tomu je potřeba dostat ověřovací kód SMSkou, jenže ČR není podporována a SR už ano. Použít virtuální číslo (VoIP) pro přijetí SMS nefunguje, zkoušel jsem to.

Myslim, ze to maji dokonce podle zakona, nesmi prodat slovenskou SIM jinde nez na Slovensku. Nekdo ti ji tam muze koupit a privest. Pozor nekteri operatori pozaduji alespon jednou za pul roku se prihlasit k SIM karte ze zeme, ve ktere byla vydana.

Neco je spatne, ale nevim, jestli je to spatne na Slovensku nebo u tebe. :-) Odkdy se stupen svobody hodnoti podle moznosti ci nemoznosti koupit anonymni SIM karty? Mne naopak prijde rozumejsi anonymni SIM karty nevydavat. Maji to tak ve spouste zemi, vcetne zapadnich.

To by bylo super, nemusel bych řešit jak sehnat slovenskou SIMku. Můžeme se spojit např. na Skypu? Ten kód v SMS platí jen 15 minut, takže až ho nechám poslat, tak musíme být oba online. Moje Skype jméno je "*****". Byl bych moc vděčný.
Zmazane na ziadost autora (fleg)

Super, účet mám založený, moc děkuju! Ušetřilo mi to spoustu času se sháněním SIMky :) Kdybyste taky někdy potřeboval nějakou laskavost, tak napište na mail *****@seznam.cz a rád pomůžu.
Zmazane na ziadost autora (fleg)