Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak v ČR sehnat slovenskou SIM kartu?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak v ČR sehnat slovenskou SIM kartu. Ptal jsem se na online chatech největších slovenských operátorů a všichni mi řekli, že doručují jen na Slovensko. Chci si založit účet na www.taobao.com a k tomu je potřeba dostat ověřovací kód SMSkou, jenže ČR není podporována a SR už ano. Použít virtuální číslo (VoIP) pro přijetí SMS nefunguje, zkoušel jsem to.

To by bylo super, nemusel bych řešit jak sehnat slovenskou SIMku. Můžeme se spojit např. na Skypu? Ten kód v SMS platí jen 15 minut, takže až ho nechám poslat, tak musíme být oba online. Moje Skype jméno je "*****". Byl bych moc vděčný.
Zmazane na ziadost autora (fleg)

Super, účet mám založený, moc děkuju! Ušetřilo mi to spoustu času se sháněním SIMky :) Kdybyste taky někdy potřeboval nějakou laskavost, tak napište na mail *****@seznam.cz a rád pomůžu.
Zmazane na ziadost autora (fleg)