Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zakázať Wifi tlačiareň pre ostatných v sieti ?

Dobrý deň, prosím o radu pri takomto probléme.
V práci je viacero užívateľov prihlásených do jednej Wifi siete. V notebooku ( Win 10 Pro, ver. 1809) som si nainštaloval novú tlačiareň Brother DCP-B7520DW tiež cez Wifi (kábel USB mi nevyhovuje). Stalo sa , že niekto omylom tlačil na mojej tlačiarni.
Ako tomu môžem zabrániť, čo mám nastaviť ? V notebooku mám nastavený profil siete ako verejný, takže nikto v sieti by nemal vidieť môj notebook a ani ja nevidím iné počítače; zisťovanie siete-vypnuté, zdieľanie súborov a tlačiarní - vypnuté. Takže čo mám ešte ponastavovať, ak sa to vôbec v sieti dá. Dúfam, že jediným riešením nebude len USB pripojenie.
Vopred ďakujem za rady.

Dnes som sa pripojil do firemnej Wifi a IP je taká istá ako včera. Ak by sa to niekedy zmemilo, už viem ako na to, no a stále ešte existuje riešenie - 5m USB kábel.:-) Vďaka vám všetkým za reakcie, hlavne Kurtovi za podrobný návod a trpezlivosť.