Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se často restartuje sám od sebe a dává error : IRQL NOT LESS OR EQUAL

Dobrý den,
v pátek odpoledne asi po 2 hodinách hraní se mi zničeho nic restartoval pc / error IRQL NOT LESS OR EQUAL / několikrát se to opakovalo pak se mi ani nedařilo dostat do windows... pak když sem se rozhodl reinstalovat systém pc začal dávat ten stejný error IRQL.....nevím co s tím našel sem pár návodů na internetu přez cmd .... ale bud tu "metodu" nestihu provést než se pc restartuje a nebo to nefunguje.

Ted během psaní tohohle mi pod tím errorem napsalo : Intelppm.sis /nebo intelppm.sys nejsem si jistý.

Bútovacie ISO s OS, nasleduje čistá inštalácia na zmazaný nultý sektor pevného systémového disku na aktivovaný primárny oddiel (set Active), plus naformátovaný vhodnou alokačnou tabuľkou.

Až potom rieš prípadne vadný HW, ak by aj po čistej inštalácii OS, znovu zlyhala mašina nejakým hlásením. Dá sa to zistiť aj distrom live CD/USB Linuxu (Ubuntu) na bútovacej fleške pod RAM. Vadný hdd týmto spôsobom nezistíš lebo je odstavený pomimo deja.