Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Endoskop kamerka

prosím vas o radu
mám zakoupenou endoskop kameru s přisvícením na usb do mobilu(Huawei p20Lite)
OTG tlf podporuje, ale po zapojení kamery nic nefunguje (odzkoušel jsem spousta aplikaci) a stále nic
kamerka se pouze rozsvítí, ale apky nefunguji
je třeba jeste něco v mobilu nastavit?
v nastaveni je nějaky postup ale ten nejak nechapu
Děkuji

Problém je v tom, že kamerka končí microUSB konektorem (což je zásadní informace, která měla zaznít v dotazu) a telefon má USB-C, takže to provozuješ přes nějakou redukci. Kamerku mám taky, na USB-C telefonech nefunguje přes redukci USB-C na microUSB ani přes OTG adaptér. Na telefonech s microUSB funguje.

Netuším, co tam je jinak, ale něco je v zapojení jinak. Původně jsem uvažoval stejně. Mám pět redukcí z USB-C na microUSB, a nefunguje ani jedna. Nabíjet a přenášet data lze přes všechny. Nefunguje ani microUSB OTG adaptér (flash disk svítí, ale není vidět v systému). OTG adaptér přímo pro USB-C telefony funguje bez chyby, kamerka přes něj taky.