Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra ide, OBS laguje

Aloha, Zacal som streamovat, ale OBS viac menej laguje, nakolko mne hra ide uplne v pohode, bez ziadnych problemov, moje nastavenia boli 4000bitrate, 60fps 1280x1280, ukladanie zaznamu na HDD, internet mam 40mbs, PC setup Ryzen 7 1700x 3.4ghz 8jadro, Nvidia RTX2060 6gb Gaming, 16gb ram 3000mhz, m.2 samsung evo 960, zdroj 650w,maticna doska asus prime a320-k, Battlefield 5 mi ide na ulta 80-130fps tak isto aj PUBG, CPU pred zapnutim OBS 56%, po zapnuti OBS 62%, hry mi idu tak ci tak uplne v pohode bez sekania ale co pozeram v OBS tak to laguje ako aj na Twitch hm ? Ked som nastavil v hrach Low tak bolo to lepsie ale stale nic moc pozeratelne, tak som to nastavil zas inak 6000bitrate, 30fps, 1280x1280, potom to uz bolo takmer bez lagovania {slabsia kvalita sledovania}
Kazdy sa tu stazuje zo slabuckymi 4jadrakmi od I5 I7 aj ked z vyssou frekvencou pri sekani v OBS, ale co s 8jadro 16vlakna ? A aj tak nieco nieje v poriadku a to som nastavoval cez plno tutorialy, malo by to zvladat bez problemov, teraz nvm kde v OBS je problem, citam som ze niektory odporuaju Ryzen 7 8jadro { ako mam ja } a nebude ziaden problem hm... PC ma len 2 tyzdne takze je novy a ma vsetke ovladace rovnako nove, ak nieco som zabudol dopisat, pytajte sa :)

Tači, to máš vděk za snahu poradit nějakému puberťákovi, který umí jen spustit nějakou hru, nic víc neumí. Slyším to každý den a taky otázky typu "Jak se stát youtuberem a vydělávat" jsou na denním pořádku. Od takových dotazů běžím rychle pryč od PC.
Už jen odpověď typu

pri 6000bitrate mi to ide odost lepsie ako pri 4000bit

nedává vůbec smysl.