Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení tiskárny

Dobrý den, mám problém s připojením síťové tiskárny. Jde o to že tiskárna je připojena k počítači který je připojen k jinému routeru. Ale router který je připojen k mému PC je taktéž propojen s routerem č. 1. Můj dotaz zní, jak mám připojit tuto tiskárnu a vidět i druhý pc v síti pokud není připojen ke stejnému routeru? Odpovědi zapoj všechno do jednoho routeru prosím nepište, protože se to nedá jinak zapojit. Potřeboval bych pomoct s aktuálním problémem. Děkuji moc za odpovědi.

Router v domácnosti jen jeden hned na začátku. V normální domácnosti není důvod mít další řást oddělenou routerem (NAT).
Na druhém routeru vypni DHCP server a kabel do routeru píchni do LAN, ne WAN. Pak se bude druhý router starat jen o šíření WiFi a bude fungovat jako switch. Ze všech počítačů uvidíš tiskárnu.