Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávač videí pro android

Dobrý den,
měl byste někdo na doporučení přehrávače videa pro Android? Teď jsem zkoušel GOM na mobil a aplikace byla super, co se týče ovládání, ale byla neskutečně náročná na baterku. Našel jsem MX player a DicePlayer, máte s nimi někdo zkušenosti, jestli nejsou taky tak náročné?
Děkuji

Chápu, že tam nějaká náročnost bude, ale GOM mi požíral baterku, i když jsem ho nepoužíval a mobil byl zamčenej, a to jsem GOM vypínal. Psali to i v recenzích. U MXplayeru na "náročnost na baterku" v recenzích nikdo nenadává, ale tam zase píšou o nepřiměřenejch reklamách. Zkusím ho a uvidím.

- Ted jsem ho na zkousku nainstaloval (z odkazu) , hned jako prvni obrazovka musim odsouhlasit :

"40 radkovy "contrat/licence o zmene GPDR a ze akceptuji reklamni sluzby "Google, DFP, FDAN a jejich partneru" a ze jmenovani a jejich partneri (coz muze byt kdokoliv) mohou pouzivat  mé osobni  informace (zahrnute jsou i slozky s dokumenty a média) o pouzivani této aplikace" Geo-poloha, informace o zarizeni etc.

* Hned po spusteni v okenku slozek je reklama.. V "Nastaveni" → "Napoveda" → "Predvolby pro reklamy" , zadnou moznost dezaktivace nevidim. Jestli chci pouzit pro decodovani vsechny "Core CPU" a "HW decoder" mi to pise ze musim zakoupit verzi PRO na strankach googleplay nebo http://mx.j2inter.com/buy.

Asi mas nejakou francouzskou verzi prehravace, treba si myslej, ze ve Francii maji lidi tolik penez, ze si muzou dovolit placenou verzi. Nicmene free verzi prehravace MX Player stazenou z Google Play, kterou mam ja, tak rozdil ve Free a Pro je pouze v tom zobrazovani reklam. I v tom predvolby pro reklamu pisi jen to, ze uzivatel ma moznost podporit Pro verzi bez reklam, jinak je aplikace Free s reklamama, zadny dalsi rozdil neuvadeji.

Reklamy jsou jen v prehravaci pred spustenim videa, ve videu se nezobrazuji. Mne se teda reklamy nezobrazuji vubec, protoze pouzivam AdAway (rootnutej telefon) a aplikace je natolik slusna, ze nema natvrdo dane pole pro reklamu.
Osobne kdybych mohl, tak bych si tenhle prehravac i koupil a podporil je, ale jelikoz mne Google nedovoli si na Google Play nic kupovat, tak bohuzel nemohu vyvojare podporit. :-/

Pro verzi bez reklam, jinak je aplikace Free s reklamama, zadny dalsi rozdil neuvadeji.

- Mas to napsané v tom odkazu vydavatele, az po zakoupeni verze PRO muzete vyuzivat "vsechny CPU core pro decodage", "formaty titulek", "clear text" etc etc etc.
- Nebo primo na google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.pro&hl=fr
Viz text :

TOTO JE VERZE BEZ REKLAMY MX PLAYERU.

Výkonný video přehrávač s pokročilou hardwarovou akcelerací a podporou titulků.

a) HARDWARE DECODING - S novým HW dekodérem může více hardwarové akcelerace využít více videí.

b) VIZDĚLOVÉ ODDĚLENÍ - MX Player je první Android video přehrávač, který používá multi-core dekódování. Podle výsledků testů provedených na dvoujádrových zařízeních dosahujeme 70% zvýšení výkonu ve srovnání s jednožilovými zařízeními.

c) PINCER DO ZOOM, ZOOM A PANORAMIC - Snadné přiblížení a oddálení, svírání a posouvání po obrazovce. K dispozici je také možnost Zoom a Pan.

d) PROHLÍŽENÍ TITULKŮ - Posunutím textu dopředu / dozadu se přesunete na další / předchozí text, posunem nahoru nebo dolů posunete text nahoru nebo dolů. velikost textu.

e) DĚTSKÝ ZÁMEK - Nechte své děti bavit bez starostí o hovory nebo jiné aplikace. (vyžaduje plugin)

PS: Nevim kde chodite na to ze je to protoze Francouzi maji vic penez :-D (vic maji jen Svajcari , tam jsem bral 3 500 Euro cistého, ted v FR beru neco malo pres 2.) , kdyz tu bydlis tak je to jak v Cr. Mas sice mozna realny vysi plat nez v Cr ale, vse je tu drasi. Mozna kdybys makal tady a jezdil do Cr, tak bys jich mel mozna vic, je to takova zkreslena predstava ze se lidé mimo Cr maji lip.

Reklamy jsme myslel ve slozkach :
[85283-prvni-png][85284-druhy-png]

Fakt netusim, kde jses.

Web vyvojare (FAQ):

What is the difference between Pro and Free version?
Two apps have almost identical features except advertisement as of now, but some features may be supported only on Pro edition in the future.

---

Tu aplikaci leta pouzivam, fungovali mi vsechny druhy titulku, ktere jsem pouzil, funguje mi HW dekoder, jede to na vsech jadrech procesoru. Jedinny rozdil jsou ty reklamy, ktere jsem tam mel, ale diky AdAway je tam nemam. Proc tam nema reklamy Krata netusim, treba je tam momentalne opravdu prestali davat, ale driv tam byly, nicmene vubec reklamy nevadily, protoze se nikdy nezobrazovaly v prehravanem videu. Je to jednoznacne siroko daleko nejlepsi prehravac videa pro Android!

Tak to je vtipný. :-) Video jsem z "Průzkumníka" pouštěl za těch snad 6 let tak 5x a to jen proto, abych se ujistil, že chci do PC poslat to správné. Otevírám vše z QuickPic a asi tedy kvůli tomu nemám reklamy. I ta videa už si dost let posílám "sám sobě" nejdříve na Hangouts a mám tak zálohu.

Ne, ikdyz to video otevres z pruzkumnika, tak tam reklama nebude. Reklama tam je videt, kdyz kliknes na ikonu MX Player a video si otevres primo z aplikace, tak v tom seznamu videi pred otevrenim videa je reklamni prouzek. Snad uz je to zrejme. :-)

Mimochodem v QuickPic mam zobrazovani videa zakazano, mam to ciste jako prohlizec obrazku. Poustim video primo otevrenim MX playeru a vyberu si v nem. Kazdy mame holt jine navyky.

Ahoj, tak jsem zprovoznil MX player a je uplne super. Mam tam jen takovej mensi problem. Mam nastaveno, aby se me to pri spusteni zeptalo, jestlichci puatit video od zacatku nebo pokracovat, ale i kdyz dam pokracovat, hraje mi to od zacatku. Kde muzu delat chybu?

A. Nekde se neco nahodne jeblo - vymazat data aplikace a zacit s nastavovanim znovu.

B. Nepridelil jsi aplikaci nejake opravneni, ktere potrebuje pro zapis do dat, aby bylo co si pamatovat.

---

Jinak nevim, mne to funguje spravne a kdyz prerusim video, tak posleze to zacne presne na tom miste, kde jsem prvne skoncil.