Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ShanaEncoder

Zdar,hoši jednoduchá otázočka neviete či tento soft dokáže aj audio a video stopu spojiť?Čiže video ,bez zvuku a samotný zvuk do výsledného súboru z audio a video stopou.Opačne to ide video dokáže rozdeliť na audio a video stopu,ale neprišiel som na to či to dokáže aj audio a video spojiť.Nenašiel som nič ani na nete tak ,keď máte skúsenosti,dík.

To vypadá, že vnitřně používá ffmpeg… není v tom programu někde možnost zadat rozšířené parametry?

Nebo se podívej jestli se v adresáři toho programu někde nenachází ffmpeg.exe (možná?) a pokud jo, udělej to v příkazové řádce…

Něco jako

C:\cesta\k\ffmpeg.exe -i video.mp4 -i audio.wav -c copy output.mkv