Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook 2007 a gmail ??

halo prosim vas ma nekdo zkusenosti s nastavenim POPu pro outlook 2007 pro WWW.GMAIL.COM ? mel jsem predtim 2003 a ted po nakupu jsem se chtěl přenastavit na 2007 a pořad mi to nejak nejede ?!?! nevim zda delam neco spatne ale mam pop3 a smtp nastavene heslo i klienta ale při testu mě to pořád nadhazuje ERR...

dikec

A musí to být POP3? Daleko lepší řešení pro gmail je klient, který korektně podporuje IMAP, protože pak pošta zůstává i na gmail serveru, a je tak bez problémů dostupná i odjinud. Navíc mám vyzkoušeno, že fungují i IMAP složky (v gmailu se to převede na jejich "nálepky").