Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router WL-500

Potreboval by som poradiť s nastavením routra Asus WL-500. Mám veľký problém spojazdniť LAN sieť na tom routri.
Internet mám cez WIFI pripojenú do WAN a dva počítače cez LAN a jeden notebook cez WIFI routra.
Som v sieťových odvetviach nie veľmi zdatný a tak tu je každá rada drahá. Nedostanem sa ani na tlačiareň v routri ani na USB disk.
Vďaka za každú radu.

Tak ešte raz napíšem.
Po preinštalovaní staršieho PC (jdeného z dvoch v sieti) sa sieť sprístupnila. A čo je najzaujímavejšie, na oboch PC. I na tom nepreinštalovanom.
Zasa jedna "záhadná záhada" na PC.

Zatiaľ všetko ide až na ten USB disk. ten musím ešte nastaviť.