Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Stahování písniček (z Youtube do MP3)

Dobrý den.
Poraďte mi prosím nějakou jednoduchou stránku na stahování písniček z youtube do pc ve formátu mp3. Tu současnou, pomocí které jsem si je do dneška bez problémů stahoval mi z ničeho nic najednou začal blokovat antivirák.
Díky moc za radu.
S pozdravem
Jirka

Změna předmětu, původně: STAHOVÁNÍ PÍSNIČEK (host)

loading...

číst umíš, radu jsi dostal.

bez antiviru se neobejdou jen totální lamy. ani nevědí, že proti mnohem běžnějším nákazám antiviry nikdy nechránily.
že když si můžeš vybrat menší zlo, zvolíš si nod, protože se chová pouze jako antivir a nebude ti blokovat internetovou komunikaci.

ale vybrat si blbě a za každou cenu na tom trvat, to už je porucha.

som si istý že v komplu máte toho bordelu tucet aj s antivirom... akurát tu pak riešite takéto problémy, ktoré by bez antiviru neboli.
Ja nemám antivirus, a zaujímavé že som nikdy nemal problém s PC, teda až na jednu výnimku, ktorú by antivirus nevyriešil, pretože Asus posral driver.

Když ho nechceš odinstalovat (jsem další, kdo se k téhle radě přidá) tak si ho musíš nastavit tak, aby tu stránku neblokoval.

Pokud místo ESETu (nebo jakýhokoliv dalšího antiviru) budeš používat mozek, žádnej bordel se Ti do PC nedostane.
Pokud mozek používat nebudeš, ani ESET Ti nezabrání v tom, aby sis do PC natahal bordel...

Tak to zkus vyřešit jinak.Nevím,co je za problém před stažením vypnout Eset,stáhnout potřebné a zase ho hned zapnout.Ručně nebo si tam nastav třeba 10 minut a zapne se sám.Přitom nelézt na další pochybné stránky.Po stažení zapneš Eset a pro jistotu dáš zkontrolovat ty stažené soubory.Je to tak složité?
Takhle to dělám na PC v práci,ne YT,ale antivir někdy nepovolí stahování třeba exe souborů.

Od toho ho mám v provozu, aby se mi do komplu nedostal kdejakej bordel,...............

Ten bordel dneska nejsou viry,ale spíš spyware,malware a ostatní havěť a ty antivirové programy stejně nezachytí ani nenajdou.Zkus si notebook zkontrolovat i AdwCleanerem a MBAM,co tam všechno najdou.

protože blokuje nezmysli? a to čo má zablokovať stejne neblokuje? protože je antivirus úplne k ničomu? protože stejnak win už má v sebe integrovaný vlastný antivirus? pretože dnes vätšina škodnej je spyware, adware a iný malware, ale vírusy to už takmer vôbec nejsou? pretože vätšina anvitirusov v roku 2019 sa dá označiť za škodnú samotnú? protože antivirusy totálne zhovadia systém?

Jediný 3rd antivirus ktorý bych zákazníkovi nainštaloval kdyby tvrdohlavo na tom trval, tak možno tak buď Avira alebo ClamAV/Immunet ale v phode stačí len Win Defender (v prípade starších systémov MSE)
namiesto antivirusov je skôr lepšie riešiť dobre nastavený firewall, mať antimalware (MBAM, ADWcleaner), ktorým občas preskenujete PC, používať mozog, a pre pokročilejších sú tu nástroje ako Autoruns, procexp, tcpview.

p.s. a win má ešte v sebe aj nástroj zvaný "MRT"

antiviráky jebu, ale pokud dělá rámus kolem yt-mp3 (tyhle pochybné stránky taky jebu, userscript to jistía je 100x menší, 40kB třeba), tak proč asi. Není spíš na čase zvolit normální řešení, jako prověřený userscript neb youtube-dl (a v dalším kroku vytažení hlavy-z-tmy vyhodit antivirák)