Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Stahování písniček (z Youtube do MP3)

Dobrý den.
Poraďte mi prosím nějakou jednoduchou stránku na stahování písniček z youtube do pc ve formátu mp3. Tu současnou, pomocí které jsem si je do dneška bez problémů stahoval mi z ničeho nic najednou začal blokovat antivirák.
Díky moc za radu.
S pozdravem
Jirka

Změna předmětu, původně: STAHOVÁNÍ PÍSNIČEK (host)

Tak to zkus vyřešit jinak.Nevím,co je za problém před stažením vypnout Eset,stáhnout potřebné a zase ho hned zapnout.Ručně nebo si tam nastav třeba 10 minut a zapne se sám.Přitom nelézt na další pochybné stránky.Po stažení zapneš Eset a pro jistotu dáš zkontrolovat ty stažené soubory.Je to tak složité?
Takhle to dělám na PC v práci,ne YT,ale antivir někdy nepovolí stahování třeba exe souborů.

Od toho ho mám v provozu, aby se mi do komplu nedostal kdejakej bordel,...............

Ten bordel dneska nejsou viry,ale spíš spyware,malware a ostatní havěť a ty antivirové programy stejně nezachytí ani nenajdou.Zkus si notebook zkontrolovat i AdwCleanerem a MBAM,co tam všechno najdou.

ytmp3.net a jak už zaznělo, antivir odinstalovat.