Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemaká (Při dalším zapnutí naskočí nápis lenovo)

při zastavení hry naběhla obrazovka do velkého rozlišení ,na nic nereagovala,tak jsem ho musel vypnout na tvrdo.Při dalším zapnutí naskočí nápis lenovo a tím to končí,opět žádná reakce,po chvilce obrazovka zmodrá s nápisem počítač je třeba opravit a po chvíli se sám vypne.Po celou tuto dobu mám dojem,že v něm ta hra běží ,protože z něj jde teplo a disk maká. Díky za možnou odpověď.
Změna předmětu, původně: Nemaká (Kráťa)

Dík za radu,ale nic se neděje,ten hajzl nemaká a nemaká,jedině z něj za chvilku sálá teplo.Akorát jde hodit do Biosu,ale jelikož neovládám angličtinu,tak je mi to na nic.Máte někdo ještě nějaké nápady ?Jestliže ano,pak vám dopředu za ně děkuji.
Gerschwin

Ahoj, nepíšeš, jaký máš nainstalovaný systém.
Tady najdeš návod na WIN 10 a jsou tam i návody pro win 7 a Win 8 http://www.servispckupka.cz/jak_spustit_nouzovy_rezim_windows_10.php
Ale tuším, že máš asi rozhozený systém a budeš to muset přeinstalovat. No uvidíš. Pokud se ti to v nouzovém režimu rozjede, zkus bod obnovení do doby, kdy bylo vše v pořádku.

Edit:Další možnost je, že se ti přehřívá procesor nebo grafika. Teoreticky taky mohl odejít harddisk.